TURKCELL İŞTE KAZAN MÜŞTERİLERİNE %15 İNDİRİM!

Turkcell kurumsal hat sahiplerinin Garanti Filo’da yapacakları uzun dönem araç kiralamaları %15 indirimli!

1 Temmuz 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Garanti Filo web sitesinde seçili araçlarda uzun dönem kiralama yapacak olan Turkcell İşte Kazan üyeleri, %15 indirim avantajından yararlanıyor.

Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki formda yer alan bölümde cep telefonu ve turkcell şifre bilgilerinizi doldurmanız. Eğer İşte Kazan şifreniz yoksa, ISTEKAZAN yazıp 2200’ye SMS atabilirsiniz. Girmiş olduğunuz cep telefonu numarası ve şifreniz onaylandıktan sonra, indirimli online kiralama tekliflerimize göz atıp, ihtiyacınız olan otomobili seçerek kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Mevcut müşterimiz iseniz, satış temsilciniz ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRİM?

Kampanyaya katılımınız öncesinde aşağıda yer alan Kampanya Katılım Koşullarını incelemenizi rica ederiz. Bu sayfanın sonunda yer alan Turkcell İşte Kazan müşteri onayının ardından, Başvuru Formunu doldurmanız yeterlidir. 

KAMPANYAYA KATILIM KOŞULLARI NELERDİR?

 • Kampanya 1 Temmuz 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak olan tüm araç kiralama başvuruları sonucu gerçekleşen işlemler için geçerlidir.
 • Kampanyaya dahil edilen araçlar stoklar ile sınırlıdır. 
 • Kampanya döneminde uygulanacağı belirtilen indirim oranı, Garanti Filo web sitesinde, kampanya döneminde yer alan araçların detay sayfalarında belirtilmiş olan, indirimsiz fiyatlar üzerinden uygulanacaktır.
 • Kampanya, yalnızca kampanyaya dahil olduğu belirtilen araçlar ve belirtilen koşullarda verilecek kiralama teklifleri için geçerlidir.
 • Bu kampanya ve indirim oranı, diğer kampanyalar ve indirim oranları ile birleştirilemez.
 • Kiralama tekliflerinde belirtilen kilometre tutarı, yıllık kiralama süresince kullanılması gereken maksimum kilometre sınırıdır.
 • Verilen her teklif belirli vade, kilometre ve hizmet paketi seçimine göre değişkenlik gösterecektir. Bu seçimlerde veya araç aksesuar seçimlerinde yapılacak değişiklikler, fiyat teklifinde değişikliğe sebep olabilir. Farklı kiralama seçenekleri için Garanti Filo Satış Temsilcisinden ayrı fiyat teklifi alınması gerekmektedir. Garanti Filo Satış Temsilcisince verilecek fiyat teklifleri seçilen vade, kilometre ve hizmet paketi ile aracın marka, model, aksesuar ve donanım özelliklerine bağlı olarak bu kampanya dahilinde belirtilen fiyatlardan farklılık arz edebilir.
 • Yakıt, otoyol-köprü geçiş ücretleri, OGS-HGS ödemeleri ve tüm para cezaları kiracıya aittir.
 • Araç satın alma işlemleri tamamlanmadan önce üretici veya distribütör firmaların fiyatlarında ve vergilerde değişiklik meydana gelmesi halinde bu değişiklikler kampanya fiyatına yansıtılacaktır.
 • Bu kampanyadan yalnızca Turkcell İşte Kazan müşterileri yararlanabilir.
 • Garanti Filo ve Turkcell kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Turkcell kurumsal hat sahiplerinin GarantiFilo’da yapacakları
uzun dönem araç kiralamaları %15 indirimli!

ÖRN: 5321112233
Şifreniz yoksa ISTEKAZAN yazıp 2200'a SMS atabilirsiniz.